آموزش پیدا کردن ایمیل در جیمیل بر اساس تاریخ

یکی از چیزهای خوب در مورد جیمیل امکان جستجوی ایمیل های شما بر اساس تاریخ است. می‌توانید ایمیل‌های دریافت‌شده بعد یا قبل از یک تاریخ خاص را پیدا کنید، ایمیل‌های جدیدتر یا قدیمی‌تر از روزهای خاص و غیره را پیدا کنید. ما به شما در جت تک آموزش خواهیم داد که چگونه با سرچ پیشرفته بر اساس تاریخ ایمیل های مدنظر خود را به آسانی پیدا کنید.

می‌توانید جیمیل را بر اساس تاریخ در دستگاه‌های دسک‌تاپ و گوشی همراه خود جستجو کنید. در دسکتاپ، از سایت جیمیل و در تلفن همراه از برنامه رسمی جیمیل استفاده خواهید کرد. علاوه بر این، می توانید از این فیلترهای جستجوی تاریخ همراه با فیلترهای دیگر خود استفاده کنید که این امر یافتن ایمیل ها را آسان تر می کند.

مطلب مرتبط:

پیدا کردن ایمیل جیمیل قدیمی‌ تر با تعیین روز، ماه و یا سال ها

برای پیدا کردن ایمیل‌هایی که قدیمی‌تر از روزها، ماه‌ها یا سال‌های مشخص شده هستند، عبارت زیر را در کادر جستجوی جیمیل وارد کرده و اینتر را فشار دهید.

older_than:5d
پیدا کردن ایمیل جیمیل قدیمی‌ تر با تعیین روز، ماه و یا سال ها-جت تک

این پرس و جو ایمیل های قدیمی تر از پنج روز را پیدا می کند. با خیال راحت 5 با هر شماره ای که می خواهید جایگزین کنید. همچنین،متغیر های جایگزین d با m برای ماه ها و y سال ها هم وجود دارد که می‌توانید به وسیله آنها،جست و جوی بهتری داشته باشید.

پیدا کردن ایمیل جیمیل جدید تر با تعیین روز، ماه ها یا سالها

برای مشاهده ایمیل‌هایی که جدیدتر از روزها، ماه‌ها یا سال‌های مشخص شده هستند، از عبارت زیر در کادر جستجوی جیمیل استفاده کنید.

  مطلب مرتبط:

newer_than:7d
پیدا کردن ایمیل جیمیل جدید تر با تعیین روز، ماه ها یا سالها-جت تک

این پرس و جو ایمیل های جدیدتر از هفت روز را بازیابی می کند. با جایگزینی عدد 7 با هر عدد مدنظر شما که می خواهید ایمیل های جدید را پیدا کنید و d با m برای ماه ها یا y سال ها.

نکته: می‌توانید برای یافتن ایمیل‌های خود، عبارت‌های جستجوی «جدیدتر_از» و «قدیمی_از» را ترکیب کنید. آنها را با یک فاصله جدا کنید.

پیدا کردن ایمیل جیمیل دریافتی پس از یک تاریخ خاص

اگر می‌خواهید ایمیل‌هایی را که بعد از یک تاریخ خاص دریافت کرده‌اید ببینید، از عبارت زیر استفاده کنید:

after:2021/11/12 to:me
پیدا کردن ایمیل جیمیل دریافتی پس از یک تاریخ خاص-جت تک

این پرسش همه ایمیل‌های ارسال شده برای شما را پس از ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ بازیابی می‌کند. برای گنجاندن ایمیل‌های ارسال‌شده در نتایج جستجو، آن to:me را از عبارت جستجو حذف کنید .

پیدا کردن ایمیل جیمیل دریافتی قبل از یک تاریخ خاص

جیمیل همچنین یافتن ایمیل های دریافت شده قبل از یک تاریخ خاص را آسان می کند. برای این کار از کوئری زیر استفاده کنید:

before:2021/10/05 to:me
پیدا کردن ایمیل جیمیل دریافتی قبل از یک تاریخ خاص-جت تک

 

مطلب مرتبط:

این عبارت تمام ایمیل‌هایی را که قبل از 5 اکتبر 2021 دریافت کرده‌اید، پیدا می‌کند. برای افزودن ایمیل‌های ارسال‌شده در نتایج جستجو، آن را to:me از عبارت جستجو حذف کنید .

پیدا کردن ایمیل جیمیل دریافتی بین تاریخ های خاص

با ترکیب اپراتورهای جستجوی «قبل» و «بعد»، می‌توانید ایمیل‌های دریافتی بین دو تاریخ خاص را پیدا کنید.

در اینجا یک پرس و جو ترکیبی به نظر می رسد:

after:2021/09/01 before:2021/09/26 to:me
پیدا کردن ایمیل جیمیل دریافتی بین تاریخ های خاص-جت تک

همانطور که می بینید، پرس و جو همه ایمیل هایی را که بین 1 سپتامبر 2021 تا 26 سپتامبر 2021 برای شما ارسال شده است، پیدا می کند. to:me بخشی را حذف کنید تا همه ایمیل های خود را پیدا کنید و نه فقط ایمیل هایی که دریافت کرده اید.

 

مطلب مرتبط:

و این تمام چیزی است که برای یافتن ایمیل ها بر اساس تاریخ در حساب جیمیل شما وجود دارد. امیدواریم از آموزش جستجو در جیمیل بر اساس تاریخ در جت تک لذت برده باشید و به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا