هارد ریست کردن آیفون 13+آموزش تصویری

اگر آیفون 13 شما پاسخ نمی دهد و نمی توانید آن را با استفاده از روش های معمولی خاموش کنید، وقت آن است که یک ریستارت مجدد اجباری را امتحان کنید که گاهی اوقات “هارد ریست” نامیده می شود (که نباید با تنظیم مجدد کارخانه اشتباه گرفته شود). خوشبختانه به راحتی می توان آیفون خود را با فشار دادن سه دکمه، مجبور به راه اندازی مجدد کرد. در جت تک نحوه هارد ریست کردن آیفون 13 با آموزش تصویری توضیح داده شده است.

ریستارت اجباری چیست؟

ریستارت اجباری، آیفون شما را مجبور می کند تا بدون فرآیند خاموش کردن معمولی خاموش و راه اندازی مجدد شود. خاموش کردن به روش معمول مهم است زیرا قبل از خاموش کردن آیفون، همه چیز را مرتب می کند. اما اگر آیفون شما پاسخگو نمی‌شود، گاهی اوقات مجبور می‌شوید با اجبار ریستارت، گامی جدی‌تر بردارید.

مطلب مرتبط:

توجه داشته باشید که ریستارت اجباری فقط باید به ندرت استفاده شود. استفاده منظم از هارد ریست ممکن است باعث ایجاد مشکل در آیفون شما شود. آیفون شما باید به‌خوبی خاموش شود، مگر اینکه فریز شده باشد یا به‌طور دیگری پاسخگو نباشد.

چگونه آیفون 13 را مجبور به ریستارت کنیم؟

برای ریستارت اجباری آیفون 13، باید سه دکمه را پشت سر هم فشار دهید. برای فشردن دکمه آخر، باید دکمه را نگه دارید.

مطلب مرتبط:

دستور به شرح زیر است: دکمه افزایش صدا را فشار داده و رها کنید، دکمه کاهش صدا را فشار داده و رها کنید، سپس دکمه کناری را فشار داده و نگه دارید. دکمه Side را نگه دارید تا زمانی که لوگوی اپل را روی صفحه مشاهده کنید.

ریستارت اجباری آیفون 13

هنگامی که لوگوی اپل ظاهر شد، متوجه خواهید شد که ترکیب دکمه را به درستی انجام داده اید. اگر کار نکرد، دوباره آن را امتحان کنید.

هنگامی که روی صفحه لوگوی اپل قرار گرفتید، ممکن است ریستارت آیفون شما بیش از حد معمول طول بکشد که جای نگرانی نیست و طبیعی است. بعد از چند لحظه، باید صفحه قفل را مانند قبلا ببینید.

نکات عیب یابی بیشتر

اگر هارد ریست کمکی نکرد، ممکن است لازم باشد آیفون خود را در حالت بازیابی قرار دهید و آیفون را با استفاده از iTunes یا Finder ریست کنید. در آینده، به یاد داشته باشید که به طور منظم از اطلاعات آیفون خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا آن را از دست ندهید. امیدواریم از آموزش هارد ریست کردن آیفون 13 در جت تک لذت برده باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا