نحوه روشن کردن آیفون 13:چگونه آیفون 13 را روشن کنیم؟

آیفون 13 یک دکمه خانه قابل مشاهده زیر صفحه نمایش آن ندارد. ممکن است عادت داشته باشید که آن را بلند کنید یا ضربه بزنید تا آن را بیدار کنید، اما اگر از قبل روشن نشده باشد، کار نمی کند. در جت تک نحوه روشن کردن آیفون 13 با آموزش تصویری توضیح داده شده است.

آیا آیفون 13 من در حالت sleep یا خاموش است؟

اگر صفحه نمایش آیفون شما سیاه است، ممکن است آیفون در حالت sleep باشد. برای بررسی، ابتدا روی صفحه ضربه بزنید. در صورت فعال بودن، قابلیتی به نام «Tap to Wake» روی صفحه نمایش روشن می شود.


مطلب مرتبط: خاموش کردن آیفون 13


همچنین، سعی کنید گوشی را به صورت فیزیکی روشن کنید. بعضی از آنها « Rise to Wake » را روشن کرده‌اند. اگر کار نکرد، دکمه های کناری یا صدا را در لبه دستگاه فشار دهید. اگر صفحه نمایش روشن شود، آیفون فقط در حالت sleep بوده است. اگر نه، باید آن را روشن کنید.

نحوه روشن کردن آیفون 13

برای روشن کردن آیفون 13 ابتدا دکمه Side را پیدا کنید. در حالی که صفحه نمایش رو به شما باشد، دکمه Side در لبه سمت راست دستگاه قرار دارد.

نحوه روشن کردن آیفون 13

دکمه کناری را فشار داده و نگه دارید تا لوگوی اپل را در مرکز صفحه مشاهده کنید.

آیفون روشن شده است و شروع به راه اندازی می کند که ممکن است یک دقیقه یا بیشتر طول بکشد. وقتی آماده استفاده شد، یک صفحه تبریک (اگر آیفون جدیدی است که هنوز راه‌اندازی نشده است) یا یک صفحه قفل می‌بینید ، جایی که قفل آیفون خود را با استفاده از پین، Face ID یا Touch ID باز می‌کنید. از اینجا می توانید از آیفون خود همانطور که قبلا استفاده می‌کردید، اکنون استفاده کنید.


مطلب مرتبط: گرفتن اسکرین شات در آیفون 13


اگر آیفون 13 من روشن نشد چه‌کار کنم؟

اگر دکمه کناری آیفون 13 خود را فشار داده اید و نگه داشته اید، اما لوگوی اپل ظاهر نمی شود، به احتمال زیاد باتری آیفون شما کاملا خالی شده است. آیفون خود را به یک شارژر ( یک شارژر که می دانید کار می کند) وصل کنید و بگذارید حداقل 30 دقیقه شارژ شود، سپس سعی کنید دوباره آیفون را روشن کنید. اگر باز هم کار نمی کند، احتمالاً بهتر است به یک تعمیرات موبایل مراجعه کنید. امیدواریم از آموزش نحوه روشن کردن آیفون 13 در جت تک لذت برده باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا