آموزش خاموش کردن روشنایی خودکار در اندروید

حسگرهای نور این امکان را برای نمایشگرهای گوشی‌های اندرویدی فراهم کرده‌اند که به طور خودکار روشنایی را مطابق با محیط اطراف شما تنظیم کنند. این مفید است اما کامل نیست. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آن را خاموش کنید و روشنایی را به صورت دستی کنترل کنید. در ادامه با آموزش خاموش کردن روشنایی خودکار در اندروید با جت تک همراه باشید.

اکثر دستگاه های اندرویدی این روزها روشنایی خودکار را «روشنایی تطبیقی» می نامند. نه تنها از حسگر نور برای مطابقت با محیط اطراف شما استفاده می کند، بلکه می تواند عادات شما را نیز یاد بگیرد. اگر همیشه در یک زمان خاص از روز روشنایی را کم کنید، این کار را برای شما انجام خواهد داد.

با این حال، تمام این تنظیم خودکار گاهی اوقات می تواند آزاردهنده باشد. شاید شما فقط می خواهید روشنایی را تنظیم کنید و آن را در همان مقیاس و اندازه نگه دارید. ما در جت تک به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

آموزش خاموش کردن روشنایی خودکار اندروید

ابتدا یک یا دو بار، بسته به نوع گوشی تان، انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید و روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا به تنظیمات بروید.

 

به پایین بروید و بخش «نمایش» را انتخاب کنید.

کلید «روشنایی تطبیقی یا Adaptive Brightness» را در اینجا خاموش کنید.

آموزش خاموش کردن روشنایی خودکار در اندروید-جت تک

اکنون هنگامی که روشنایی را تنظیم می کنید، در سطحی که تنظیم کرده اید باقی می ماند تا زمانی که دوباره آن را تغییر دهید. این در واقع می تواند یک ترفند خوب برای به حداکثر رساندن عمر باتری باشد. ممکن است متوجه شوید که می توانید سطح روشنایی کمتری را نسبت به آنچه روشنایی خودکار تنظیم می کند هماهنگ کنید.

امیدواریم از آموزش نحوه خاموش کردن روشنایی خودکار در اندروید با جت تک لذت برده باشید. اگر می‌خواهید برنامه های مخفی شده را در اندروید پیدا کنید، حتما مقاله آموزش پیدا کردن برنامه های مخفی در اندروید را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا