آموزش خاموش کردن آیفون 13 به 2 روش آسان

برای کمک به عیب یابی یا صرفه جویی در مصرف باتری، گاهی اوقات باید آیفون 13 خود را به طور کامل راه اندازی مجدد یا خاموش کنید. ما در جت تک به شما آموزش خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید. با دستورالعمل هایی که برای آیفون 13 مینی، آیفون 13 پرو و آیفون  13 پرو مکس نیز اعمال می شود. در ادامه با آموزش خاموش کردن آیفون 13 از جت تک همراه ما باشید.

آموزش خاموش کردن آیفون 13 با دکمه ها

با استفاده از دو دکمه در دو طرف دستگاه می توانید به راحتی آیفون 13 را به طور کامل خاموش کنید. برای انجام این کار، دکمه افزایش صدا (در سمت چپ گوشی) و دکمه جانبی (در سمت راست) را فشار داده و نگه دارید.

خاموش کردن آیفون 13

دو دکمه را نگه دارید تا زمانی که نوار لغزنده “slide to power off” روی صفحه رویت شود. سپس، با قرار دادن انگشت خود روی دایره در نوار لغزنده و کشیدن آن به سمت راست، از نوار لغزنده استفاده کنید.

پس از آن، آیفون 13 شما به طور کامل خاموش می شود. برای اینکه بعداً دوباره آن را روشن کنید، دکمه Side را نگه دارید تا لوگوی اپل را روی صفحه ببینید.

آموزش خاموش کردن آیفون 13 با تنظیمات

همچنین خاموش کردن آیفون 13 با استفاده از برنامه تنظیمات آسان است چرا که این کار بدون نیاز به دکمه انجام خواهد شد. برای انجام این کار، ابتدا تنظیمات را با ضربه زدن روی نماد چرخ دنده خاکستری باز کنید.

در تنظیمات، روی «عمومی» ضربه بزنید.

در «عمومی» به پایین لیست بروید و «خاموش کردن» را انتخاب کنید.

پس از ضربه زدن روی “خاموش کردن”، یک نوار لغزنده “Slide to Power Off” روی صفحه ظاهر می شود. آن را به سمت راست بکشید تا آیفون 13 شما خاموش شود.

اکنون که خاموش است، آیفون 13 شما دیگر از باتری استفاده نمی کند، بنابراین می توانید آن را برای مدت نسبتاً طولانی بدون از دست دادن شارژ ذخیره کنید.

اگر می‌خواهید با خاموش کردن و راه‌اندازی مجدد آیفون خود مشکلی را برطرف کنید، 30 ثانیه صبر کنید، سپس با نگه داشتن دکمه Side (در سمت راست آیفون) آیفون خود را دوباره روشن کنید تا لوگوی اپل را ببینید. امیدواریم از آموزش خاموش کردن آیفون 13 با دکمه و تنظیمات در جت تک لذت برده باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا