نحوه حذف فالوور در توییتر با گوشی و دسکتاپ

اگر دوست ندارید کسی شما را در توییتر دنبال کند اما نمی‌خواهید او را بلاک کنید، می‌توانید او را از لیست فالوورهای خود حذف کنید. در جت تک نحوه انجام حذف فالوور در توییتر، با گوشی و دسکتاپ در سایت توییتر توضیح داده شده است.

توجه: از زمان نگارش در نوامبر 2021، گزینه حذف فالوور فقط در سایت دسکتاپ و موبایل توییتر موجود است. این گزینه هنوز در توییتر برای اندروید یا iOS در دسترس نیست.

روش های قدیمی و جدید حذف فالوور های توییتر

توییتر قابلیت حذف فالوورها را در سپتامبر 2021 راه اندازی کرده است. پیش از این، اگر می خواستید فالوور را حذف کنید، باید آنها را مسدود می کردید. انجام این کار اساساً آن کاربر را از لیست فالوورهای شما حذف می‌کرد، از دنبال کردن مجدد آنها جلوگیری می‌کرد و همچنین توییت های شما را از آنها پنهان می‌کرد.

در روش جدید حذف فالوورها، می توانید بدون بلاک کردن یک نفر را از لیست فالوورهای خود حذف کنید. وقتی کاربر را از لیست فالوورهای خود حذف می کنید،توییتر اطلاع نمی دهد. با این حال، ممکن است آنها متوجه شوند که دیگر شما را دنبال نمی کنند و سپس می توانند دوباره شما را دنبال کنند. اگر می‌خواهید قادر به دنبال کردن شما نباشند، باید آنها را مسدود کنید و یا حساب توییتر خود را حذف کنید.

حذف فالوور توییتر در دسکتاپ

برای حذف یک فالوور از نمایه توییتر خود در رایانه ویندوز، مک، لینوکس یا Chromebook، از وب سایت دسکتاپ توییتر استفاده کنید.

با باز کردن یک مرورگر وب در رایانه خود و راه اندازی سایت توییتر شروع کنید. اگر قبلاً وارد حساب کاربری خود نشده اید وارد شوید.

در نوار کناری سمت چپ توییتر، روی گزینه «Profile» (نماد یک شخص) کلیک کنید.

صفحه نمایه شما باز خواهد شد. در زیر اطلاعات نمایه خود، روی “Followers” کلیک کنید تا لیست فالوورهای خود را ببینید.

حذف فالوور توییتر در دسکتاپ - جت تک

در صفحه فالوور دنبال کننده ای را که می خواهید حذف کنید پیدا کنید. سپس در کنار نام آن کاربر، روی سه نقطه کلیک کنید.

در منوی سه نقطه، روی «Remove this Follower» کلیک کنید.

اعلان “حذف این دنبال کننده” را خواهید دید. در اینجا، گزینه “حذف” را کلیک کنید.

هشدار: مطمئن شوید که واقعاً می‌خواهید آن فالوور را قبل از کلیک کردن روی «حذف» حذف کنید. توییتر هیچ درخواست دیگری را نشان نمی دهد و بلافاصله آن کاربر را از لیست دنبال کنندگان شما حذف می کند.

حالا کاربر انتخابی شما اکنون از لیست دنبال کنندگان توییتر شما حذف شده است.

حذف فالوور توییتر در موبایل

اگر از گوشی های آیفون، آی پد یا اندروید استفاده می کنید، با گوشی روی سایت توییتر برای حذف فالوور از اکانت خود استفاده کنید.

برای انجام این کار، ابتدا یک مرورگر وب روی گوشی خود باز کنید و سایت توییتر را راه اندازی کنید . وارد حساب توییتر خود شوید.

در گوشه سمت چپ بالای توییتر، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید.

منوی “اطلاعات حساب” از سمت چپ باز می شود. در اینجا، “Followers” را انتخاب کنید.

در صفحه فالوورها، لیستی از تمام افرادی که شما را دنبال می کنند را خواهید دید. برای حذف شخصی از این لیست، او را در لیست پیدا کنید و روی سه نقطه کنار نامش ضربه بزنید.

در منوی سه نقطه، روی «Remove this Follower» ضربه بزنید.

یک اعلان “حذف این دنبال کننده” باز می شود. در اینجا، “remove” را انتخاب کنید.

حذف فالوور توییتر در موبایل- جت تک

و کاربر انتخاب شده دیگر دنبال کننده توییتر شما نیست.امیدواریم از آموزش دیلیت کردن فالوور در توییتر با گوشی و دسکتاپ در جت تک لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا