آموزش حذف حافظه کش اینستاگرام در اندروید و آیفون

برای حذف کردن حافظه کش اینستاگرام خود در اندروید، صفحه Apps را در تنظیمات باز کنید، روی «اینستاگرام» ضربه بزنید و از «Clear Cache» در قسمت Storage استفاده کنید. در آیفون، اپلیکیشن اینستاگرام را حذف و دوباره نصب کنید. همچنین می توانید جستجوهای اخیر خود را پاک کنید.

اگر با برنامه اینستاگرام مشکل دارید یا به سادگی می خواهید جستجوهای اخیر خود را پاک کنید، به راحتی می توانید هر دو نوع کش اینستاگرام را در آیفون و تلفن اندرویدی خود حذف کنید. در ادامه با آموزش حذف حافظه کش اینستاگرام در اندروید و آیفون با سایت جت تک همراه باشید!

آموزش حذف حافظه کش اپلیکیشن اینستاگرام در اندروید

اگر کاربر اندروید هستید، مراحل پاک کردن حافظه کش برنامه اینستاگرام ممکن است کمی با مواردی که در زیر توضیح داده شده است متفاوت باشد. با این حال، این راهنما باید به شما یک ایده کلی در مورد اینکه کدام مراحل را باید بردارید، ارائه دهد.

برای شروع حذف حافظه پنهان، برنامه تنظیمات را در گوشی Android خود اجرا کنید. در تنظیمات، به پایین بروید و «برنامه‌ها» را انتخاب کنید.

برنامه های تنظیمات اندروید

در لیست برنامه های خود، اینستاگرام را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.

انتخاب اینستاگرام در اندروید

در صفحه برنامه، «Storage» را انتخاب کنید.

ذخیره سازی اینستاگرام اندروید

هنگامی که صفحه “Storage” باز شد، در گوشه سمت راست پایین، روی “Clear Cache” ضربه بزنید.

حذف کش اینستاگرام در اندروید

اکنون گوشی شما فایل های کش اینستاگرام را حذف کرده است.

آموزش پاک کردن حافظه پنهان برنامه اینستاگرام در آیفون

در آیفون، فقط برخی از برنامه‌ها امکان پاک کردن کش خود را بدون نصب مجدد برنامه ارائه می‌کنند. برای اینستاگرام، تنها راه برای پاک کردن کش برنامه حذف نصب و نصب مجدد آن است.

توجه: برای حذف و نصب مجدد برنامه، باید جزئیات ورود خود را دوباره وارد کنید. با این حال، داده های ذخیره شده در حساب اینستاگرام خود را از دست نخواهید داد.

ابتدا اینستاگرام را در صفحه اصلی آیفون خود پیدا کنید. سپس روی برنامه ضربه بزنید و نگه دارید. در نسخه‌های قدیمی‌تر iOS، باید «X» را در گوشه انتخاب کنید و سپس روی «حذف» در فرمان ضربه بزنید.

حذف اینستاگرام در آیفون

در نسخه‌های جدید iOS، باید روی برنامه ضربه بزنید و نگه دارید و سپس «حذف برنامه» را از منو انتخاب کنید. سپس، دوباره روی Delete App در اعلان ضربه بزنید.

اینستاگرام اکنون در آیفون شما حذف نصب شده است. برای بارگیری مجدد آن ، به سادگی به فروشگاه App مراجعه کنید. در نهایت می توانید اپلیکیشن را راه اندازی کرده و وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

به همین راحتی می‌توانید کش پنهان در آیفون را پاک کنید. امیدواریم از مطالعه‌ی آموزش حذف حافظه کش اینستاگرام در اندروید و آیفون در جت تک لذت برده باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا