آموزش تغییر عکس نمایه اکانت جیمیل در گوشی و دسکتاپ

عکس نمایه گوگل شما در انواع مکان ها ظاهر می شود. به عنوان مثال، وقتی نظری در گوگل می گذارید یا برای شخصی ایمیلی در جیمیل ارسال می کنید، افراد عکس پروفایل شما را خواهند دید. در ادامه آموزش تغییر عکس نمایه یا پروفایل جیمیل در گوشی اندروید و انواع دسکتاپ‌ها با جت تک همراه باشید!

آموزش تغییر عکس نمایه اکانت جیمیل در دسکتاپ

برای تغییر تصویر نمایه جیمیل یا گوگل خود در رایانه مک، ویندوز یا لینوکس، هر مرورگری را باز کنید، از جیمیل بازدید کنید و سپس وارد حساب خود شوید. روی “عکس نمایه یا پروفایل” خود در گوشه سمت راست بالای پنجره کلیک کنید.

آموزش تغییر عکس نمایه اکانت جیمیل در دسکتاپ-جت تک

در منوی ظاهر شده، روی نماد دوربین در کنار عکس نمایه خود کلیک کنید.

پنجره “انتخاب عکس نمایه” ظاهر می شود. در اینجا، می‌توانید با کشیدن و رها کردن یک عکس، عکسی را از دستگاه محلی خود با استفاده از برگه «آپلود عکس‌ها» آپلود کنید. همچنین می‌توانید روی دکمه «انتخاب عکس از رایانه خود» کلیک کنید و عکسی را از مرورگر فایل رایانه خود انتخاب کنید.

در مرحله بعد، روی دستگیره های هر گوشه کادر کلیک کرده و بکشید تا عکس نمایه شما برش داده شود. قسمت هایی از تصویر که هایلایت نشده اند حذف خواهند شد. همچنین می توانید با کلیک بر روی دکمه های “چپ” و “راست” در سمت راست تصویر خود، تصویر خود را بچرخانید.

در نهایت روی دکمه «تنظیم عکس پروفایل» در گوشه سمت چپ پایین پنجره کلیک کنید.

عکس نمایه پروفایل جیمیل یا گوگل جدید شما تنظیم شده است. ممکن است چند لحظه طول بکشد تا تغییر در همه برنامه‌های گوگل منعکس شود.

آموزش تغییر عکس نمایه اکانت جیمیل در گوشی

برای تغییر تصویر نمایه جیمیل یا گوگل در گوشی خود، باید برنامه جیمیل برای آیفون، آیپد یا اندروید را نصب کنید.

برنامه جیمیل را باز کنید و روی «عکس نمایه یا پروفایل» خود در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

آموزش تغییر عکس نمایه اکانت جیمیل در گوشی-جت تک

سپس، روی «آیکون دوربین» که در کنار عکس نمایه شما ظاهر می‌شود ضربه بزنید.

در صفحه بعدی روی «تغییر» ضربه بزنید.

اکنون می‌توانید با انتخاب «عکس گرفتن» که دوربین شما را برای گرفتن عکس جدید باز می‌کند، یا «انتخاب از عکس‌ها» که آلبوم عکس گوشی شما را باز می‌کند یک عکس جدید انتخاب کنید.

هنگامی که عکسی را انتخاب کردید، می‌توانید با فشار دادن یا باز کردن دو انگشت روی صفحه، عکس انتخابی را به ترتیب برای بزرگ‌نمایی یا کوچک‌نمایی برش دهید. قسمتی از تصویر که هایلایت نشده است حذف خواهد شد.

پس از آماده شدن، روی «انتخاب» ضربه بزنید.

عکس نمایه پروفایل جیمیل یا گوگل شما اکنون به‌روز شده است. ممکن است مدتی طول بکشد تا به‌روزرسانی در همه برنامه‌های گوگل منعکس شود.

این تمام چیزی است که برای بروز رسانی عکس نمایه گوگل شما وجود دارد و امیدواریم از آموزش گذاشتن پروفایل در گوگل با گوشی و دسکتاپ در جت تک لذت برده باشید. اگر کنجکاو هستید که بدانید چگونه می‌شود متن را از عکس با ابزار google photos استخراج کنید،حتما مقاله‌ی آموزش استخراج متن از عکس با برنامه گوگل فوتوز را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا