آموزش یافتن فایل های دانلود شده در آیفون و آیپد

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که فایل و فیلم هایی را که دانلود می کنید در کجا ذخیره می‌شوند؟ اگر فایل‌هایی را در آیفون یا آیپد خود دانلود کرده‌اید، دسترسی به آنها ممکن است در مقایسه با Mac یا PC گیج‌کننده باشد. یک پوشه ویژه وجود دارد که iOS و iPadOS بارگیری می‌کنند و می‌توانید آن را از طریق برنامه Files پیدا کنید.در ادامه با آموزش پیدا کردن فایل های دانلود شده در آیفون و آیپد با جت تک همراه باشید.

آموزش یافتن فایل های دانلود شده در آیفون و آیپد

ابتدا اپلیکیشن Files را در آیفون یا آیپد خود پیدا کنید. سریعترین راه برای انجام این کار با Spotlight Search است. انگشت خود را از وسط صفحه اصلی به سمت پایین بکشید و سپس «Files» را تایپ کنید. در نتایج جستجو روی «Files» ضربه بزنید.

آموزش پیدا کردن فایل های دانلود شده در آیفون و آیپد - جت تک

برگه «مرور» را در پایین انتخاب کنید و سپس بسته به دستگاهی که استفاده می‌کنید، روی «در آیفون من» یا «در آی‌پد من» ضربه بزنید.

لیست زیر «مکان‌ها» بسته به برنامه‌هایی که نصب کرده‌اید متفاوت خواهد بود، اما دستگاه شما همیشه فهرست «در [دستگاه] من» خواهد داشت.

سپس لیستی از پوشه ها را مشاهده خواهید کرد که بسته به برنامه هایی که نصب کرده اید، دوباره متفاوت است. به طور کلی، اکثر مردم فایل‌ها را در پوشه «دانلودها» ذخیره می‌کنند، بنابراین روی آن ضربه بزنید.

لیستی از تمام فایل هایی که دانلود کرده اید را مشاهده خواهید کرد. در طول فرآیند دانلود، می‌توانید یک فایل را در پوشه‌ای غیر از «دانلودها» ذخیره کنید. اگر فایل مورد نظر را نمی بینید روی فلش برگشت در بالا سمت چپ ضربه بزنید و سپس روی پوشه دیگری ضربه بزنید.

هنگامی که فایل مورد نظر خود را پیدا کردید می توانید روی آن ضربه بزنید تا پیش نمایش آن را مشاهده کنید، یا روی آن ضربه بزنید و نگه دارید تا یک منوی پاپ آپ باز شود. سپس می‌توانید فایل را همراه با سایر عملیات جابجا، کپی یا تغییر نام دهید .

وقتی کارتان تمام شد، فقط از برنامه Files خارج شوید. دفعه بعد که Files را باز می کنید فایلی که به دنبال آن هستید درست همان جایی است که آن را بارگزاری کرده اید. امیدواریم از آموزش نحوه یافتن فایل های دانلود شده در آیفون و آیپد در جت تک لذت برده باشید و دیگر بدانید که محل ذخیره فایل های دانلود شده در آیفون یا آیپد کجاست و فایل های دانلود شده در کجا ذخیره میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا