آموزش پیدا کردن برنامه های مخفی در اندروید

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است شخصی بخواهد یک برنامه را مخفی کند و اندروید راه های زیادی برای انجام آن دارد. اگر بخواهید برعکس این کار را انجام دهید چه؟ آیا می توان برنامه هایی را که مخفی شده اند پیدا کرد؟چگونه برنامه مخفی شده را پیدا کنیم؟اگر به دنبال پاسخ های این سوالات هستید، مقاله آموزش پیدا کردن برنامه های مخفی یا هاید شده در اندروید را در جت تک از دست ندهید.

بسیاری از لانچرهای صفحه اصلی و برخی از برنامه های تخصصی توانایی مخفی کردن موارد را دارند. این روشی است که اکثر مردم از آن استفاده می کنند، اما همه لانچرها متفاوت عمل می کنند. به جای تمرکز بر روش‌های خاص برای پنهان کردن برنامه‌ها، به شما نشان می‌دهیم که چگونه برنامه‌ها را در هر گوشی اندروید پیدا کنید.

توجه: از اطلاعات این راهنما باید مسئولانه استفاده شود. دلایل قانونی وجود دارد که چرا ممکن است شخصی برنامه ها را پنهان کند. مگر اینکه دلیل خیلی خوبی برای این کار نداشته باشید، باید به حریم خصوصی آنها احترام بگذارید.

مطلب مرتبط: آموزش نصب برنامه های اندروید در ویندوز 11


آموزش پیدا کردن برنامه های پنهان در اندروید

ابتدا یک یا دو بار انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید (بسته به سازنده گوشی اندروید شما) و روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا تنظیمات باز شود.

پیدا کردن برنامه های مخفی در اندروید-جت تک

بعد، به «برنامه‌ها» بروید.

در برخی از دستگاه‌ها، باید روی «مشاهده همه برنامه‌ها» ضربه بزنید. دیگران مستقیماً به لیست کامل برنامه ها می روند.

اگر تلفن شما این گزینه را دارد، مطمئن شوید که به «همه برنامه‌ها» نگاه می‌کنید.

اکنون می توانید کل لیست برنامه های نصب شده روی دستگاه اندروید را مشاهده کنید. حتی برنامه‌هایی که توسط راه‌انداز صفحه اصلی پنهان شده‌اند در اینجا ظاهر می‌شوند. تنها راه برای پنهان کردن یک برنامه از این لیست، هکرهای بسیار جدی است.


مطلب مرتبط: آموزش خاموش کردن روشنایی خودکار در اندروید


آموزش نحوه پیدا کردن برنامه های مخفی در اندروید-جت تک

این تمام چیزی است که در آن وجود دارد! این احتمالاً یک لیست نسبتاً طولانی از برنامه ها خواهد بود، بنابراین به سطح خاصی از توجه به جزئیات نیاز دارد. برنامه‌های پنهان برچسب‌گذاری نمی‌شوند. اما بدون در نظر گرفتن برنامه ای که آنها برای پنهان کردن موارد استفاده می کنند، کار خواهد کرد. فقط مطمئن شوید که با این کار بی دلیل حریم خصوصی شخصی را نقض نمی کنید.امیدواریم از آموزش پیدا کردن برنامه های مخفی در اندروید با جت تک لذت برده باشید. اگر مشتاق به مطالعه خانواده جدید اندروید یعنی ” اندروید 12L چیست ” هستید، حتما آن را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا