آموزش مخفی کردن استوری واتساپ از دید دیگران

وضعیت واتساپ شما (که به صورت استوری ظاهر می شود ) به طور پیش فرض برای همه افراد موجود در لیست مخاطبین شما قابل مشاهده است. با این حال، ممکن است بخواهید وضعیت خود را از دوستان خاصی پنهان کنید. در جت تک آموزش نحوه انجام مخفی یا هاید کردن استوری واتساپ از دید دیگر مخاطبانتان در واتساپ توضیح شده است.

چگونه استوری واتساپ خود را از دید برخی مخاطبان مخفی کنیم؟

برخلاف فیس‌بوک، واتساپ به شما اجازه نمی‌دهد به‌روزرسانی‌های وضعیت خاص را به افراد منتخب محدود کنید. با این حال می‌توانید افرادی را که می‌توانند به‌روزرسانی‌های وضعیت شما را ببینند محدود کنید.

برای شروع، برنامه واتساپ را در آیفون یا اندروید خود باز کنید.

آموزش نحوه مخفی کردن استوری واتساپ از دید دیگران-حت تک

روی دکمه «تنظیمات» در پایین سمت چپ آیفون ضربه بزنید. در اندروید باید روی سه نقطه عمودی ضربه بزنید و «Settings» را انتخاب کنید.

“حساب” را انتخاب کنید.

مخفی کردن استوری واتساپ از دید مخاطبان-جت تک

بعد، روی “Privacy” ضربه بزنید.

سپس روی «وضعیت» ضربه بزنید.

گزینه “My Contacts Except” را انتخاب کنید و سپس باید دوستان خاصی را که می خواهید وضعیت آینده واتساپ خود را از دید آنها مخفی کنید را انتخاب کنید. می توانید پیمایش کنید و مخاطبین را انتخاب کنید یا آنها را با نام جستجو کنید.

پس از انتخاب مخاطبین مربوطه، روی «انجام شد» ضربه بزنید.

آموزش هاید کردن استوری واتساپ از دید دیگران-جت تک

اکنون دکمه «وضعیت» را در گوشه پایین سمت چپ انتخاب کنید، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید و یک وضعیت جدید اضافه کنید تا تغییرات جدید را آزمایش کنید.

امیدواریم از آموزش مخفی کردن استوری واتساپ از دید دیگران در جت تک لذت برده باشید.


انتقال اطلاعات از جمله چت ها و… شبکه های اجتماعی اللخصوص در واتساپ خیلی سخت است. اگر شما هم به این مشکل دچار شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله‌ی آموزش انتقال اطلاعات چت واتساپ از آیفون به اندروید را در جت تک مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا