آموزش حذف تمام ایمیل ها در جیمیل با ایمیل های اسپم

آیا می خواهید صندوق ورودی جیمیل خود را پاک کنید؟ با استفاده از گزینه حذف انبوه جیمیل، می توانید همه ایمیل ها را به یکباره و تنها با چند کلیک از حساب جیمیل خود حذف کنید. برای حذف تمام ایمیل ها در جیمیل باید سراغ سایت جیمیل برویم. در ادامه آموزش نحوه حذف کامل ایمیل ها در جیمیل با جت تک همراه باشید.

اگر از برنامه جیمیل در آیفون، آیپد یا گوشی اندرویدی استفاده می‌کنید، نمی‌توانید همه ایمیل‌ها را به یکباره در دستگاه خود حذف کنید. این بدان معناست که برای پاکسازی صندوق ورودی خود باید به سایت جیمیل اعتماد و رجوع کنید .

همچنین بدانید که با حذف تمام ایمیل های شما، حساب جیمیل شما پاک نمی شود. بعد از اینکه تمام ایمیل های موجود خود را حذف کردید، همچنان می توانید ایمیل ارسال و دریافت کنید.

چگونه همه ایمیل های جیمیل را یکجا حذف کنیم؟

برای شروع حذف ایمیل های جیمیل خود، ابتدا یک مرورگر وب را در رایانه ویندوز، مک، لینوکس یا کروم‌بوک خود باز کنید و به سایت جیمیل دسترسی پیدا کنید. سپس وارد اکانت جیمیل خود در سایت شوید.

نکته: اگر مطمئن نیستید که می‌خواهید به طور کامل دسترسی به ایمیل‌های خود را از دست بدهید، به دانلود آرشیو ایمیل‌های خود فکر کنید .

وقتی جیمیل بارگیری شد، در نوار کناری سمت چپ، روی «همه نامه‌ها» کلیک کنید. اگر این گزینه را نمی بینید روی “بیشتر” کلیک کنید تا گزینه نمایان شود.

آموزش نحوه حذف تمام ایمیل ها در جیمیل-جت تک

در قسمت سمت راست، همه ایمیل‌های جیمیل خود از جمله ایمیل‌های بایگانی شده‌تان را خواهید دید. برای حذف این ایمیل‌ها ابتدا باید همه این ایمیل‌ها را انتخاب کنید . این کار را با کلیک کردن روی گزینه “انتخاب” (یک نماد مربع) در بالای رابط جیمیل انجام دهید.

حذف تمام ایمیل ها در جیمیل-جت تک

جیمیل تمام ایمیل های نمایش داده شده در صفحه فعلی را انتخاب می کند. برای انتخاب ایمیل‌هایی که در این صفحه نیستند، در بالای لیست ایمیل‌ها روی «انتخاب همه مکالمات X در همه نامه‌ها» کلیک کنید، جایی که «X» تعداد ایمیل‌های موجود در پوشه «همه نامه‌ها» است.

اکنون همه ایمیل‌های شما انتخاب شده‌اند. برای شروع حذف آنها، در بالای رابط جیمیل روی گزینه “حذف” (یک نماد سطل زباله) کلیک کنید.

یک کادر “تأیید اقدام انبوه” را خواهید دید. در اینجا روی «OK» کلیک کنید.

جیمیل شروع به حذف و انتقال ایمیل های شما به پوشه Trash می کند. برای حذف کامل ایمیل های خود، باید سطل زباله را خالی کنید . برای انجام این کار در نوار کناری سمت چپ جیمیل، روی پوشه سطل زباله کلیک کنید.

در قسمت سمت راست، در بالا روی «Empty Trash Now» کلیک کنید.

در کادر «تأیید حذف پیام‌ها» که باز می‌شود، روی «OK» کلیک کنید.

و همه ایمیل های شما به جز ایمیل های موجود در پوشه “اسپم” حذف شده اند. همچنین آموزش پیدا کردن ایمیل در جیمیل بر اساس تاریخ را مطالعه کنید.

آموزش نحوه حذف ایمیل های اسپم در جیمیل

برای پاک کردن ایمیل‌های هرزنامه یا اسپم، در نوار کناری سمت چپ جیمیل روی «هرزنامه» کلیک کنید. سپس در قسمت سمت راست، روی “Delete All Spam Messages Now” کلیک کنید.

آموزش کامل نحوه حذف تمام ایمیل ها در جیمیل با ایمیل های اسپم-جت تک

اینگونه تمام ایمیل های اسپم یا هرزنامه موجود در جیمیل شما، به طور کامل پاک می‌شوند و خلاص می‌شوید و پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی آموزش ساخت اکانت جیمیل و آموزش حذف اکانت گوگل را از جت تک از دست ندهید. امیدواریم از آموزش نحوه حذف تمام ایمیل ها در جیمیل با ایمیل های اسپم در جت تک لذت برده باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا