آموزش حذف اکانت گوگل❤️|صفر تا صد دیلیت حساب گوگل

آیا به دنبال حذف اکانت گوگل خود هستید یا شاید فقط به یک حساب جدید تغییر می دهید؟ اگر دیگر به خدمات گوگل نیاز ندارید، می توانید حساب گوگل خود را برای همیشه حذف کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.پس در ادامه با آموزش حذف اکانت گوگل خود از جت تک همراه باشید!

توجه: به خاطر داشته باشید که حذف اکانت جیمیل و حذف اکانت گوگل دو چیز متفاوت هستند. اگر فقط می‌خواهید از شر جیمیل خلاص شوید، اما حساب جیمیل خود را حفظ کنید.

وقتی اکانت گوگل خود را حذف می کنید چه اتفاقی می افتد؟

وقتی حساب گوگل خود را حذف می کنید، دسترسی به تمام محتوای ذخیره شده در حساب خود را از دست می دهید. این شامل مخاطبین، عکس‌ها، فایل‌ها، تقویم‌ها و سایر موارد مرتبط با حساب شما می‌شود.

همچنین نمی توانید با حساب گوگل خود وارد هیچ دستگاهی شوید. هر اشتراکی که با حساب گوگل خود خریداری کرده اید نیز از بین خواهد رفت. اگر از کروم‌بوک استفاده می‌کنید، باید از حساب دیگری برای ورود به دستگاه استفاده کنید زیرا نمی‌توانید از حساب حذف شده خود در آن استفاده کنید.

هنگامی که حساب گوگل شما حذف شد، ممکن است نتوانید آن را برگردانید. بنابراین، قبل از اینکه اقدام به حذف حساب خود کنید از محتوای اکانت گوگل خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

آموزش حذف اکانت گوگل|چگونه اکانت گوگل خود را برای همیشه حذف کنیم؟

برای شروع حذف حساب یا اکانت گوگل خود، ابتدا یک مرورگر وب را در رایانه ویندوز، مک، لینوکس یا کروم‌بوک خود باز کنید و به سایت حساب جیمیل دسترسی پیدا کنید. در اینجا به حساب گوگل که می خواهید حذف کنید وارد شوید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، بازیابی رمز عبور جیمیل کار سختی نیست .

از نوار کناری سمت چپ سایت حساب گوگل «داده و حریم خصوصی» را انتخاب کنید.

آموزش نحوه حذف اکانت گوگل❤️|صفر تا صد دیلیت حساب گوگل-جت تک

در صفحه «داده‌ها و حریم خصوصی»، به بخش «گزینه‌های بیشتر» بروید. در این بخش، روی «حذف حساب Google خود» کلیک کنید.

نحوه حذف اکانت گوگل❤️|صفر تا صد دیلیت حساب گوگل-جت تک

ممکن است گوگل از شما بخواهد رمز عبور حساب خود را وارد کنید. روی فیلد “Enter Your Password” کلیک کنید، رمز عبور خود را تایپ کنید و سپس روی دکمه “Next” کلیک کنید.

آموزش حذف اکانت گوگل❤️-جت تک

صفحه “حذف حساب گوگل خود” را مشاهده خواهید کرد. این صفحه محتوایی را فهرست می‌کند که با حذف حساب گوگل خود حذف می‌شوند. این لیست را با دقت مرور کنید.

آموزش نحوه حذف اکانت گوگل❤️-جت تک

وقتی فهرست را بررسی کردید، صفحه «حذف حساب گوگل خود» را به پایین اسکرول کنید. در پایین، هر دو کادر را فعال کرده و روی «حذف حساب» کلیک کنید.

هشدار: مطمئن شوید که واقعاً می خواهید حساب خود را حذف کنید، زیرا این آخرین صفحه از فرآیند حذف حساب است.

گوگل صفحه ای را نشان می دهد که می گوید حساب شما و همچنین تمام داده های آن حذف شده است.

نکته: اگر می‌خواهید سعی کنید این حساب حذف شده را بازگردانید، روی پیوند «پشتیبانی حساب» کلیک کنید و سپس مراحل را در آنجا دنبال کنید.

آموزش کامل حذف اکانت گوگل❤️-جت تک

و این تمام چیزی است که برای حذف دائم یک حساب گوگل وجود دارد. اگر دیگر نمی خواهید از گوگل در زندگی خود استفاده کنید بسیار مفید است ولی دوری از گوگل بسیار سخت است. شما را به خواندن مقاله‌ی آموزش ساخت اکانت جیمیل و حذف اکانت پینترست دعوت می‌کنیم. .امیدواریم از آموزش حذف اکانت گوگل در جت تک لذت برده باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا