آموزش تغییر رمز فیسبوک با وب و موبایل|تضمینی

اکثر مردم از رمزهای عبور وحشتناک استفاده می کنند . اگر شما یکی از آنها هستید، باید همه گذرواژه‌های مهم خود را به چیزی بسیار امن‌تر تغییر دهید.حالا باور کنید یا نه، این شامل فیس‌بوک نیز می‌شود.در ادامه آموزش تغییر رمز یا پسورد فیسبوک با وب و موبایل اندروید،آیپد و آیفون با جت تک همراه باشید!

اگر شخصی به حساب فیسبوک شما دسترسی داشته باشد حجم زیادی از اطلاعات شخصی شما را در اختیار دارد، احتمالاً می تواند به بسیاری از وب سایت ها و سرویس های دیگر وارد شود که ظاهراً شما هستند و حتی می توانند از دوستان شما کلاهبرداری کنند. بنابراین شما باید آن را محافظت کنید. در جت تک نحوه تغییر رمز عبور یا گذرواژه فیسبوک توضیح داده شده است.

آموزش تغییر رمز عبور فیسبوک در وب

با ورود به وب سایت فیسبوک شروع کنید و سپس فلش کشویی را در گوشه سمت راست بالا انتخاب کنید و “تنظیمات و حریم خصوصی” را انتخاب کنید.

آموزش تغییر رمز فیسبوک با وب و موبایل-جت تک

از منوی زیر روی گزینه “تنظیمات” کلیک کنید.

آموزش تغییر رمز عبور فیسبوک در وب-جت تک

اکنون از نوار کناری سمت چپ “Security and Login” را انتخاب کنید و سپس از قسمت Login روی “Change Password” کلیک کنید.

آموزش نحوه تغییر رمز فیسبوک با وب و موبایل|تضمینی-جت تک

رمز عبور فعلی و رمز عبور جدید خود را دو بار وارد کنید. اگر خیلی کوتاه،ضعیف باشد یا تأیید مطابقت نداشته باشد، فیسبوک به شما اطلاع خواهد داد.

هنگامی که یک رمز عبور قوی دریافت کردید، روی «ذخیره تغییرات» کلیک کنید. از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید در تمام دستگاه های دیگر خود وارد سیستم شوید یا خیر. اگر فکر می‌کنید حساب شما هک شده است، «Log Out of Other Devices» را انتخاب کنید. در غیر این صورت، شما نمی توانید با “Stay Logged”پیش بروید.

و تمام، رمز عبور فیسبوک شما تغییر کرده است.

آموزش تغییر رمز عبور فیسبوک در آیفون،آیپد و اندروید

برنامه فیسبوک را در آیفون، آیپد یا اندروید خود باز کنید و سپس دکمه سه خطی «Menu» را در گوشه پایین سمت راست (در iPhone و iPad) یا بالا سمت راست (در Android) انتخاب کنید. از آنجا، گزینه «تنظیمات و حریم خصوصی» را انتخاب کنید و روی «تنظیمات» ضربه بزنید.

آموزش تغییر رمز عبور فیسبوک در آیفون،آیپد و اندروید-جت تک

از قسمت حساب کاربری، «رمز عبور و امنیت» را انتخاب کنید.

به قسمت Login بروید و روی «Change Password» ضربه بزنید.

رمز عبور فعلی و سپس رمز عبور جدید خود را دو بار وارد کنید. روی گزینه Update Password کلیک کنید تا رمز عبور جدید فیس بوک شما ذخیره شود.

آموزش نحوه تغییر رمز عبور فیسبوک در آیفون،آیپد و اندروید-جت تک

رمز عبور خوب تنها بخشی از داشتن یک حساب کاربری امن در فیس‌بوک است. همچنین باید راهنمای ما را در مورد برخی از کارهای دیگری که می توانید انجام دهید تا آن را تا حد امکان ایمن کنید، بررسی کنید. اگر در به خاطر سپردن گذرواژه‌های خود یا استفاده از رمزهای عبور ایمن مشکل دارید، باید از یک مدیر رمز عبور نیز استفاده کنید. امیدواریم از آموزش تصویری تغییر رمز عبور فیسبوک با وب و موبایل در جت تک لذت برده باشید و به واسطه این آموزش، بتوانید خیلی آسان گذرواژه تان را تغییر دهید.

همچنین دو آموزش قفل کردن پروفایل فیسبوک و آموزش پنهان و نمایش پست در فیسبوک را در جت تک مطالعه کنید!?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا